Inne fora dotyczące autyzmu

W tym dziale zbiór linków, które mogą okazać się przydatne w różnych sytuacjach

Moderator: ania_25

Inne fora dotyczące autyzmu

Postprzez agnieszka1981 » 16 sty 2015, o 17:04

Niedawno się tu zarejestrowałem, i chciałem spytać jakie fora dotyczące autyzmu przeglądaliście wcześniej? Ja bardzo polecam anglojęzyczne forum 4chan.org/r9k a także rodzime vichan.net
agnieszka1981
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 lut 2015, o 23:38

Re: Inne fora dotyczące autyzmu

Postprzez agnieszka2010 » 16 sty 2015, o 17:20

m__b napisał(a):Niedawno się tu zarejestrowałem, i chciałem spytać jakie fora dotyczące autyzmu przeglądaliście wcześniej? Ja bardzo polecam anglojęzyczne forum 4chan.org/r9k a także rodzime vichan.net

Ja polecam serdecznie mikroblog na znanym Polskim serwisie wykop.pl, mój syn spędza bardzo dobrze tam czas, od kiedy dołączył do tamtejszej społeczności zaczął mówić, co dotychczas przychodziło mu dość niechętnie, zaczął pisać i czytać. Niestety, mówiąc zaczął obrażać Jana Pawła 2, a na ścianach rysować jakieś żółte twarze, niestety, coś za coś. Wolę już, żeby obrażał papieża, niż żeby nie mówił w cale. Problemy moga się zacząć, gdy przyjedzie religijna babcia, jak zareaguje na wnuczka krzyczącego Jan Pe**dał trzeci je**bał małe dzieci :?: Z tego powodu przestaliśmy go z żoną zabierać do kościoła, bo przerywał msze wulgarnymi odzywkami
agnieszka2010
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 lut 2015, o 23:38

Re: Inne fora dotyczące autyzmu

Postprzez AGA75 » 16 sty 2015, o 17:52

Witam,
mój brat też jest autystyczny. Pewnego razu pokazałem mu portal wykop.pl i bardzo dobrze wpłynęło to na jego rozwój. Zdobył on tam paru znajomych z którymi stale utrzymuje kontakt i nawet założyli zespół muzyczny. Swoje filmy pokazują na kanale KamilScheichTV na Youtube.com
Dodatkowo odkrył w sobie umiejętności pisarskie i co jakiś czas pisze krótkie opowieści z życia sławnych osób.
Wykop.pl polecam każdej osobie która ma podobne przypadłości.
AGA75
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 lut 2015, o 23:38


Powrót do Przydatne linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron